Statement COVID-19 (Updated 29/03)

Nasz organizer kablowy ,a kształt owalny. Ma bardzo duże wymiary, dlatego też idealnie nadaje się do biurek, z więcej niż jednym komputerem.

Materiał:  ABS  
Standardowe kolory: RAL9011 - RAL9003 - RAL7035
Rysunki PDF:  
UL94:   
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry


Numer katalogowy
b x d
B x D
H
L
 
PDF
3D IGS
Dodaj
00301201446 155,50 x 64,50 166,30 x 75,50 3,90 17,00      

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny LKDO, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Ten adapter jest wymagany do montażu prowadnic LKABA i LKABZ, z organizerami LKDU, LKDG i LKDT. Dla organizerów LKDG i LKDT należy wcześniej zamontować element LKDZ.   Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABA).   Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABZ).   Nasza pozioma prowadnica pozwala na łączenie i poprowadzenie kabli pod stołem, w wybranym miejscu, w dyskretny sposób. Jest bardzo łatwa w montażu, za pomocą śrub.   Nasz organizer zaciskowy do kabli jest idealny do utrzymaia kabli w porządku. Może być uzupełniony metalowym zamkiem dla zastosowań, gdzie nie mogą być użyte śruby.  

PYME