Ten adapter jest wymagany do montażu prowadnic LKABA i LKABZ, z organizerami LKDU, LKDG i LKDT. Dla organizerów LKDG i LKDT należy wcześniej zamontować element LKDZ.

Materiał:  ABS  
Standardowe kolory: Czarny - RAL9006 - RAL9007
Rysunki PDF:  
UL94:   
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry


Numer katalogowy
B
D
L
 
PDF
3D IGS
Dodaj
00301201491 19,40 14,50 41,80      

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny LKDZZ, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABA).   Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABZ).   Oprócz poprawy połączenia i doskonałego wykończenia, ten element można zamontować wraz z adapterem LKDZZ, do instalacji kablowej z prowadnicami LKABA lub LKABAZ, na organizery kabli LKDG i LKDT. Dostępny jest także podobny element, lecz bez złączki (grupa LKDZ).   Nasz organizer ma kształt okrągły i odpowiedni jest do średnicy otworu biurka 80mm. Może on być łączony z adapterem LKDZZ i z prowadnicami LKABA lub LKABZ.   Nasz kwadratowy organizer ma otwarte wejście do kabli i został zaprojektowany do montażu w otworze o srednicy 80mm. Jest on dostępny w dwóch częściach i bardzo łatwy w montażu oraz demontażu. Zalecamy użycie go z pierścieniem adaptera LKDZ, który może być łączony z adapterem LKDZZ i z prowadnicami LKABA lub LKABZ.   Nasz kwadratowy organizer ma otwarte wejście do kabli i został zaprojektowany do montażu w otworze o srednicy 80mm. Jest on dostępny w dwóch częściach i bardzo łatwy w montażu oraz demontażu. Zalecamy użycie go z pierścieniem adaptera LKDZ, który może być łączony z adapterem LKDZZ i z prowadnicami LKABA lub LKABZ.   Nasz kwadratowy organizer został zaprojektowany do montażu w otworze o srednicy 80mm. Jest on dostępny w dwóch częściach i bardzo łatwy w montażu oraz demontażu. Zalecamy użycie go z pierścieniem adaptera LKDZ, który może być łączony z adapterem LKDZZ i z prowadnicami LKABA lub LKABZ.   Nasz organizer kablowy ,a kształt owalny. Ma bardzo duże wymiary, dlatego też idealnie nadaje się do biurek, z więcej niż jednym komputerem.   Nasz okrągły organizer do kabli umożliwia przejście kabli w biurku, bez ich uszkodzenia. Organizer ma kształt okrągły i odpowiedni jest do średnicy otworu biurka 80mm.  

PYME