Uchwyt krawędziowy XAD chroni oraz izoluje przewody i kable od ostro zakończonych krawędzi obudów i ramek. Jego montaż jest bardzo łatwy i szybki, nie wymaga stosowania dodatkowych narzę dzi. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PA66 odpowny jest na działanie wody, promieniowania UV i większości chemikaliów.

Rysunki PDF:  
UL94:   V2/V0  
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry


Numer katalogowy
Grubość panelu (G)
W1
W2
W3
L1
L2
H
D / t
 
 
 
Więcej
info.
01012000807 0,80 do 1,60 5,90 11,80 10,60 4,80 8,50 3,60 1,80 / 0,90  

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny XAD, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Uchwyt krawędziowy XAA chroni oraz izoluje przewody i kable od ostro zakończonych krawędzi obudów i ramek. Jego montaż jest bardzo łatwy i szybki, nie wymaga stosowania dodatkowych narzę dzi. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PA66 odpowny jest na działanie wody, promieniowania UV i większości chemikaliów.   Uchwyt krawędziowy XAB chroni oraz izoluje przewody i kable od ostro zakończonych krawędzi obudów i ramek. Jego montaż jest bardzo łatwy i szybki, nie wymaga stosowania dodatkowych narzę dzi. Wyposażony w mechanizm blokujący, umożliwiający montaż również do góry nogami. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PA66 odpowny jest na działanie wody, promieniowania UV i większości chemikaliów.   Uchwyt krawędziowy XAC chroni oraz izoluje przewody i kable od ostro zakończonych krawędzi obudów i ramek. Jego montaż jest bardzo łatwy i szybki, nie wymaga stosowania dodatkowych narzę dzi. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PA66 odpowny jest na działanie wody, promieniowania UV i większości chemikaliów.  


lkd   ig


PYME