Przepust elastyczny MPCC może być stosowany do paneli okrągłych, kwadratowych, a także do tych o nieregularnym kształcie. Jego montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Oprócz jego podstawowej funkcji, jaką jest ochrona wszelkiego rodzaju kabli, przewodów i rurek przed uszkodzeniem, stanowi on także atrakcyjne wykończenie każdego produktu. Dostępne są także inne rozmiary, polecamy zapozna się z grupą artykułów MPCB.

Materiał:  PA66  
Standardowe kolory: Naturalny
Rysunki PDF:  
UL94:   V2  
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry


Numer katalogowy
Grubość panelu
L
C
B
A
G
 
PDF
3D IGS
Dodaj
00108000015 0,38 do 1,32 322,20 3,94 1,42 1,42 3,81      

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny MPCC, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Nasza zaślepka narożna jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników itd.. Jest dostępna również w wersji otwartej, zapraszamy do grupy  LSEO.   Nasza narożna nakładka otwarta jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników, itd. Jest dostępna również w wersji zamkniętej, zapraszamy do grupy LSEK.   Nasza nakładka narożna jest odpowiednia dla profili z kątem 90°.  Zabezpieczoną powierzchnię chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.   Protektor LSES  chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.   Protektor LSES  chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.  

PYME