Nasz okrągły organizer do kabli umożliwia przejście kabli w biurku, bez ich uszkodzenia. Organizer ma kształt okrągły i odpowiedni jest do średnicy otworu biurka 80mm.

Materiał:  ABS  
Standardowe kolory: Czarny - RAL9006
Rysunki PDF:  
UL94:   
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry


Numer katalogowy
d
H
L
D
 
PDF
3D IGS
Dodaj
00301201616 80,00 4,00 21,50 93,00      

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny LKDD, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Ten adapter jest wymagany do montażu prowadnic LKABA i LKABZ, z organizerami LKDU, LKDG i LKDT. Dla organizerów LKDG i LKDT należy wcześniej zamontować element LKDZ.   Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABA).   Nasza pionowa prowadnica kabli to kompletny zestaw do biurka. Ma owalny kształt. Jest złożona ze stopki, prowadnicy i uchwytu do stołu. Jest także dostępna w innej konstrukcji (grupa LKEBA i LKABZ).   Nasza pozioma prowadnica pozwala na łączenie i poprowadzenie kabli pod stołem, w wybranym miejscu, w dyskretny sposób. Jest bardzo łatwa w montażu, za pomocą śrub.   Nasz organizer zaciskowy do kabli jest idealny do utrzymaia kabli w porządku. Może być uzupełniony metalowym zamkiem dla zastosowań, gdzie nie mogą być użyte śruby.  

PYME