Nasza narożna nakładka otwarta jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników, itd. Jest dostępna również w wersji zamkniętej, zapraszamy do grupy LSEK.
 Produkowane w kolorach RAL 

Rysunki PDF:  
UL94:   
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry
Bio Line: BIO LINE następujące odniesienia są również dostępne w materiałach przyjaznych dla środowiska. Skontaktuj się z naszym biurem handlowym, aby uzyskać więcej informacji.


Numer katalogowy
Grubość panelu
B

L
Kąt
X
A
 
 
 
Więcej
info.
00300601628 25,00 50,00 90º 1,00  

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny LSEO, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Nasza zaślepka narożna jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników itd.. Jest dostępna również w wersji otwartej, zapraszamy do grupy  LSEO.   Nasza nakładka narożna jest odpowiednia dla profili z kątem 90°.  Zabezpieczoną powierzchnię chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.   Protektor LSES  chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.   Protektor LSES  chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.   Przepust elastyczny MPCC może być stosowany do paneli okrągłych, kwadratowych, a także do tych o nieregularnym kształcie. Jego montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Oprócz jego podstawowej funkcji, jaką jest ochrona wszelkiego rodzaju kabli, przewodów i rurek przed uszkodzeniem, stanowi on także atrakcyjne wykończenie każdego produktu. Dostępne są także inne rozmiary, polecamy zapozna się z grupą artykułów MPCB.  

PYME