Protektor LSES chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.

Rysunki PDF:  
UL94:   
IP:   
RoHS:    
Jednostka miary:: Milimetry
Bio Line: BIO LINE następujące odniesienia są również dostępne w materiałach przyjaznych dla środowiska. Skontaktuj się z naszym biurem handlowym, aby uzyskać więcej informacji.


Numer katalogowy
Profil (B)
L
D
C
H
 
 
 
Więcej
info.
00301201800 25,00 60,00 40,00 27,25 1,00  

Jeśli są Państwo zainteresowani częściami z rodziny LSES, mogą być Państwo również zainteresowani tymi oto rodzinami cześci:

Protektor LSES  chroni profile przed uderzeniami i zarysowaniami. Może być również używany jako ochraniacz krawędzi, mocowany za pomocą pasów montażowych.   Nasza narożna nakładka otwarta jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników, itd. Jest dostępna również w wersji zamkniętej, zapraszamy do grupy LSEK.   Nasza nakładka narożna jest odpowiednia dla profili z kątem 90°.  Zabezpieczoną powierzchnię chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.   Nasza zaślepka narożna jest idealna do mebli, paneli, ramek zdjęciowych, szklanych narożników itd.. Jest dostępna również w wersji otwartej, zapraszamy do grupy  LSEO.   Przepust elastyczny MPCC może być stosowany do paneli okrągłych, kwadratowych, a także do tych o nieregularnym kształcie. Jego montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Oprócz jego podstawowej funkcji, jaką jest ochrona wszelkiego rodzaju kabli, przewodów i rurek przed uszkodzeniem, stanowi on także atrakcyjne wykończenie każdego produktu. Dostępne są także inne rozmiary, polecamy zapozna się z grupą artykułów MPCB.  

PYME